"נלחמים כל הדרך בשבילך"

דיני אינטרנט

עמוד הבית > דיני אינטרנט

עורך דין אינטרנט

דיני אינטרנט - משרד עו בשנים האחרונות, השימוש באינטרנט שינה את פני הזירה המסחרית לחלוטין, טשטש את גבולות הסחר הבינלאומי שהיו קיימים ובעצם הפך את כל כללי המסחר המסורתיים על פיהם.

בשל מהירות ההתפתחות הטכנולוגית בכלל והשימוש באינטרנט בפרט, חוקי האינטרנט החדשים מנסים להסדיר את הפעלות ברשת אולם אינם מצליחים לתת מענה מלא אשר מכסה את הסוגיות הרבות אשר צצות בזירה הטכנולוגית. אתרי סחר, פורומים, פורטלים, הימורים, משרדי ממשלה, משרדי רשויות, אתרי תרבות ועוד ועוד יצרו פלטפורמה במסגרתה עולות שאלות וסוגיות המחייבות ידע והבנה עמוקה.

משרדינו לקח חלק בשלבי ההקמה והייסוד, טיפל ומטפל ומעניק ייעוץ וליווי משפטי שנים רבות הן בצד אספקת שירותי האינטרנט עצמם (נטוויז'ן בע"מ) והן בצד משתמשי הרשת לרבות מפעילי זירות מסחר (נטאקשן), פורטלים מרכזיים (נענע10), מפתחי אתרים, פורומים וכדומה.

ריבוי המידע והשימוש ברשת האינטרנט אפשר גם התפתחות של תופעות שליליות לרבות גניבת מידע, פגיעה בזכויות יוצרים, לשון הרע, הוצאת דיבה ועוד.

המשרד פועל בתחום של הגנה ורישום זכויות יוצרים, רישום והגנה על סימני מסחר וכו' הכוללת טיפול מקיף בנושא החל מרישום סימני המסחר, שמירה על הקניין הרוחני וזכויות נלוות והגנה עליהם, וכלה בטיפול בהפרות של זכויות, או בפגיעות בקניין רוחני, בין היתר באמצעות צווי מניעה זמניים וקבועים.

צור קשר

לייעוץ ראשוני מלאו פנייה ואנו נתקשר אליכם בהקדם

    כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין רונן ברק ושות' – אין להעתיק או לעשות שום שימוש בתוכן האתר ללא אישור מראש ובכתב.
    Binsted Digital
    דילוג לתוכן