צור קשר

"נלחמים כל הדרך בשבילך"

נזיקין

עמוד הבית > נזיקין

נזיקין

משרד עורכי דין רונן ברק ושות' מפעיל מחלקת נזיקין עתירת נסיון ומוניטין בתחום דיני נזיקין. בין היתר מחלקת הנזיקין של המשרד  מתמחה בתביעות בתחומים הבאים: רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות רשלנות נגד מזיקים שונים, תביעות נגד בתי ספר, תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי ותביעות ביטוח שונות.

למידע נוסף כנסו לקישורים הבאים:

צור קשר

לייעוץ ראשוני מלאו פנייה ואנו נתקשר אליכם בהקדם

  פוסטים / מאמרים

  סודיות רפואית והזכות לפרטיות בעידן הדיגיטלי

  סודיות רפואית והזכות לפרטיות בעידן הדיגיטלי

  הפרה של חובת הסודיות הרפואית, הינה פגיעה בפרטיות, אשר מהווה עוולה אזרחית וניתן לתבוע פיצויים ללא הוכחת נזק ובית המשפט האזרחי רשאי לפסוק עד 50,000 ₪ ללא הוכחות נזק.
  החזקת כלב – לא מה שחשבתם
  אלימות תלמידים בבתי ספר - עורכת הדין ליאנה חזין רביב
  בני נוער גולשים בפייסבוק
  זכויות ילדים נכים
  הקשר שבין תאונות והתפרצות של מחלות

  הקשר שבין תאונות והתפרצות של מחלות

  ידוע ומוכר כי אנשים אשר מעורבים בתאונות סובלים מפגיעות פיזיות שונות לרבות פגיעות אורתופדיות, פגיעות ראש, פגיעות פנימיות וכדומה. גם פגיעות נפשיות המתפתחות על רקע תאונות מוכרות אף הן. יחד עם זאת ישנו תחום נוסף פחות מוכר, הנוגע להתפרצות של מחלות על רקע תאונות.
  נכנסים לכושר - לא בטוח שזה בריא

  נכנסים לכושר לא בטוח שזה בריא

  ש מספר סוגיות שכדאי להתייחס אליהן, הכרוכות בסכנות הנלוות לכושר בחדרי כושר, במתקני כושר הפזורים בפארקים ובמקומות המיועדים לכושר כמו למשל שבילי אופניים. מאמר זה יעסוק באותן סכנות, מה ניתן לעשות בכדי למנוע תאונות כאלו, את מי תובעים ושל מי האחריות על תאונות מסוג זה
  פציעות בבית מי יפצה? - תביעות נזיקין

  פציעות בבית מי יפצה?

  סיכונים הם חלק בלתי נפרד מהחיים, והם אורבים לנו בכל פינה וגם בבית. נשאלת השאלה מי מפצה אותנו במקרה של פציעה בבית (בתוכו או בחצריו). בעניין זה נשאלה השאלה, האם לבני הבית יש ממי לתבוע פיצויים והאם לאורחים קרואים או כאלה שאינם קרואים (משיגי גבול) המגיעים לביתנו יש ממי לתבוע פיצוי במקרה של תאונה.
  החזקת כלב – לא מה שחשבתם

  החזקת כלב – לא מה שחשבתם

  בעלי כלבים אינם מודעים לכך שהחזקת כלב בישראל מוסדרת בחוק להסדרת הפיקוח על כלבים, התשס"ג-2002, אשר מטרתו להסדיר החזקת כלבים בישראל
  מימוש זכויות נפגעים במוסד לביטוח לאומי

  מימוש זכויות נפגעים במוסד לביטוח לאומי

  הרבה מהתביעות אשר מוגשות לביטוח לאומי מתייחסות לתביעות הקשורות לנזקים שאירעו בעבודה (אגף לנפגעי עבודה) ולתביעות לאגף נכות כללית ולפיכך נפתח ונסביר מהו ההבדל ביניהם.
  תביעות ביטוח

  ביטוח בריאות ושב"ן

  התחרות בין חברות הביטוח השונות, מביאה למחירים אטרקטיביים וזולים וכל החברות מנסות לגייס לקוחות בכל דרך אפשרית לרבות בטלפון מבלי להחתים את המבוטח על הצהרת בריאות.
  השרפה בכרמל, את מי תובעים? ומהם זכויות הנפגעים

  השרפה בכרמל, את מי תובעים? ומהם זכויות הנפגעים

  אסון כבד ירד על ישראל לאחרונה, כאשר איזורים נרחבים בכרמל נשרפו ו42 קורבנות, קיפחו את חייהם. לאחר שהאש כבתה, נותרו משפחות רבות שכולות ואנשים רבים נותרו ללא קורת גג, רכוש ורכבים.
  אסור לתחנות דלק למכור בנזין לילדים

  תאונות ילדים בל"ג בעומר

  בקרוב יחול ל"ג בעומר, חג אשר מביא עמו שמחה רבה לילדים ויחד עם זאת, עשוי להביא עמו אסונות קשים. במסגרת מדורות ל"ג בעומר, אוספים הילדים עצים כמספר שבועות לפני ערב המדורות עצמו. הליך איסוף העצים בעצמו, עשוי להביא עמו פגיעות שונות ובין היתר
  הביטוח הסודי שלכם

  הביטוח הסודי שלכם

  התשלומים לבתי הספר של ילדיכם אינם מעניקים מעניקים רק מסגרת, השכלה וטיולים שנתיים - אלא גם פוליסת ביטוח שמכנסה הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. עם פתיחת שנת הלימודים, כדאי שתכירו: הפוליסה הסודית של מערכת החינוך שעובדת 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה.

  כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין רונן ברק ושות' – אין להעתיק או לעשות שום שימוש בתוכן האתר ללא אישור מראש ובכתב.
  Binsted Digital
  דילוג לתוכן