עורכי דין תאונות אופנוע ורכב דו גלגלי

עורכי דין תאונות אופנוע

מחלקת הנזיקין במשרד עורכי דין רונן ברק ושות' עוסקת רבות ומתמחה בניהול וליווי תביעות תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות דריסה של הולך רגל, תאונות דרכים כתאונת עבודה, תאונות דרכים עם אופניים וכו', במסגרת הטיפול והליווי בתיקים אנו פועלים להשגת פיצויים מירביים ללקוחותינו נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים מחלקת הנזיקין במשרד צברה מוניטין רב ונחלה הצלחות רבות בפסקי דין בהם לקוחות המשרד קיבלו פיצויים גבוהים מאד בייוצג נפגעי תאונות דרכים.במהלך 22 השנים צברנו מומחיות ייחודית בייצוג נפגעי תאונות אופנוע ורכב דו גלגלי, אנו מספקים ליווי אישי ומהיר מיום התאונה ועד לקבלת פיצוי מירבי מחברת הביטוח

ישנה חשיבות רבה ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בתאונות דרכים בהקדם האפשרי בסמוך לתאונת הדרכים כדי לחסוך עוגמת נפש וביצוע טעויות במהלך ההתנהלות מול חברות הביטוח, ליווי מוקדם של עורך דין תאונות דרכים יכול להגדיל משמעותית את גובה הפיצויים.

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, פנו אלינו לקבלת עזרה ופרטים נוספים

אנא שלחו הודעה מפורטת ונחזור אליכם בהקדם

דוגמאות לפסקי דין של לקוחותינו

תיק אזרחי 49429/07 (תל אביב) ש' נגד הכשרת היישוב חברה לביטוח בע"מ

התובעת אשר יוצגה על ידי משרדנו, בת 18 בעת התאונה, נפגעה בראשה ובגופה. בית המשפט קבע לה נכות תפקודית בשיעור של 25% ופסק לה פיצוי בסך של  1,050,000 ₪ כולל שכ"ט עו"ד.

קטין, הולך רגל נפגע בראשו בשתי תאונות דרכים אחת כשהיה בן 4 ושנייה כאשר היה בן 11. הקטין בן למשפחה חרדית, סבל מנכות נוירולוגית שעיקרה הפרעות התנהגותיות. בפשרה אליה הגענו עם שתי חברות הביטוח, קיבל הקטין פיצוי בסך של 1,775,000 ₪.

ת"א 24948-04-11 ס' נגד המאגר הישראלי ואח'

סכום הפיצויים שנפסק ללקוחה סך של 3,577,000 ₪ בגין נכות אורתופדית של 50% ברגל וצלקות.

ג' יליד 1984 נפגע בתאונת אופנוע ביום 13/10/2011. חברת הביטוח איילון הציעה להתפשר בסכום של 80,000 ₪, לאחר הגשת התביעה הסתיים התיק בפשרה של 990,000 ₪.

א' צעיר בן 37 נפגע בתאונת דרכים בשנת 2008, בגינה עבר קטיעה של הרגל מעל הברך ויקבל פיצוי בסך 5,000,000 ₪.

תובע בן 40, עובד עירייה, קיבל בפשרה עם חברת הביטוח פיצוי בסך 3.2 מליון ₪, עקב פגיעה בעמוד השדרה.

לקוחותינו, נפגעי תאונות דרכים קשות במיוחד כתבו לנו:

"…אני לא מוצא את המילים שיביעו את הבעת התודה עבור כל מה שנעשה עבורי, אך בכל זאת אסיים ואומר שעבודתה, והשקעתה, ותמיכתה של ליאנה הייתה מעבר לכל ציפיותיי ועל כך אין ספור תודות מעומק הלב. .."

"…היחס החם והאישי,הסבלנות להקשבה למצוקותיי גם מעבר לטיפול הענייני בתיק והאנושיות הצרופה שניחנתם בה עשו את ההבדל בין עורכי דין שרק מטפלים בעוד תיק של תאונה לבין משרד עורכי דין מעולה שמטפל במלוא המקצועיות בתיק המשפטי על הצד הטוב ביותר וגם תומך ומכיל את המצוקה והסבל הנלווים לפגיעה פיזית קשה. .."

"…אין ספק שאתם עורכי דין נהדרים ומקצועיים אבל ובנוסף ולא פחות חשוב פשוט אנשים אמינים טובים מוסריים ואכפתיים הרבה מעבר למחויב ממכם מזלי הגדול שבחרתי בכם להיות נציגי בתביעה זאת. .."

לחצו כאן לקרוא מכתבי לקוחות נוספים

מחפשים עו"ד תאונות דרכיםצרו עימנו קשר עוד היום.

תאונות דרכים עם אופנוע

תאונות דרכים עם אופנוע

סוגיות הקשורות בתאונות דרכים עם אופנוע אופנועים הינם כלי רכב נוח, יעיל וחסכוני בדר"כ, ואולם הנהיגה ברכב מסוג זה, טומנת בחובה...

קרא עוד

כתבה שפורסמה בעיתון ידיעות אחרונות - עו"ד תאונות דרכים

כתבה שפורסמה בידיעות אחרונות