צור קשר
עמוד הבית > עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים: רונן ברק ושות'

מומחים בהשגת פיצוי מקסימלי מחברות הביטוח

אנו מלווים נפגעי תאונות דרכים ותאונות אופנוע מזה 30 שנים, ומתמחים בהשגת פיצויים מירביים תוך מתן יחס אישי, אנושי ומקצועי.

מחפשים עורך דין תאונות דרכים לקבלת פיצוי מקסימלי?

ההצלחות וחוות הדעת עלינו בגוגל ופייסבוק מדברות בעד עצמן:

רונן ברק ושות' משרד עורכי דין
5.0
מבוסס על 85 ביקורות
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 85 ביקורות
js_loader

ישנה חשיבות רבה ליצור קשר עם עורך דין תאונות דרכים המתמחה בנזקי גוף בהקדם האפשרי בסמוך לתאונת הדרכים כדי לחסוך עוגמת נפש וביצוע טעויות במהלך ההתנהלות מול חברות הביטוח, ליווי מוקדם של עורך דין תאונות דרכים מומלץ יכול להגדיל משמעותית את גובה הפיצויים.

מחלקת הנזיקין מנוהלת על ידי עורכת הדין ליאנה חזין רביב מומחית בתחום תביעות הביטוח לנזקי גוף לנפגעי תאונות דרכים ותאונות אופנוע ובעלת המלצות חמות וחוות דעת מעולות. אם נפגעתם בתאונת דרכים אנו נשיג עבורכם פיצוי מירבי מחברת הביטוח.

מחפשים עורך דין עם המלצות? ההצלחות, חוות הדעת , ההמלצות ומכתבי התודה שצברנו מדברים בעד עצמם:

מחלקת הנזיקין במשרד עורכי דין רונן ברק ושות' עוסקת רבות ומתמחה בניהול וליווי תביעות תאונות דרכים, תאונות אופנוע, תאונות דריסה של הולך רגל, תאונות דרכים כתאונת עבודה, תאונות דרכים עם אופניים וכו', במסגרת הטיפול והליווי בתיקים אנו פועלים להשגת פיצויים מירביים ללקוחותינו נפגעי תאונות הדרכים.

לאורך השנים מחלקת הנזיקין במשרד צברה מוניטין רב ונחלה הצלחות רבות בפסקי דין בהם לקוחות המשרד קיבלו פיצויים גבוהים מאד בייצוג נפגעי תאונות דרכים. במהלך 30 השנים צברנו מומחיות ייחודית בייצוג נפגעי תאונות אופנוע ורכב דו גלגלי, אנו מספקים ליווי אישי ומהיר מיום התאונה ועד לקבלת פיצוי מירבי מחברת הביטוח.

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, פנו אלינו לקבלת עזרה ופרטים נוספים

אנא שלחו הודעה מפורטת ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר

לייעוץ ראשוני מלאו פנייה ואנו נתקשר אליכם בהקדם

  דוגמאות לפיצויים בפסקי דין של לקוחותינו

  תיק אזרחי 49429/07 (תל אביב) ש' נגד הכשרת היישוב חברה לביטוח בע"מ

  התובעת אשר יוצגה על ידי משרדנו, בת 18 בעת התאונה, נפגעה בראשה ובגופה. בית המשפט קבע לה נכות תפקודית בשיעור של 25% ופסק לה פיצוי בסך של  1,050,000 ₪ כולל שכ"ט עו"ד.

  עורכי דין תאונות אופנוע ורכב דו גלגלי

  עורכי דין תאונות אופנוע

  קטין, הולך רגל נפגע בראשו בשתי תאונות דרכים אחת כשהיה בן 4 ושנייה כאשר היה בן 11. הקטין בן למשפחה חרדית, סבל מנכות נוירולוגית שעיקרה הפרעות התנהגותיות. בפשרה אליה הגענו עם שתי חברות הביטוח, קיבל הקטין פיצוי בסך של 1,775,000 ₪.

  ת"א 24948-04-11 ס' נגד המאגר הישראלי ואח'

  סכום הפיצויים שנפסק ללקוחה סך של 3,577,000 ₪ בגין נכות אורתופדית של 50% ברגל וצלקות.

  ג' יליד 1984 נפגע בתאונת אופנוע ביום 13/10/2011. חברת הביטוח איילון הציעה להתפשר בסכום של 80,000 ₪, לאחר הגשת התביעה הסתיים התיק בפשרה של 990,000 ₪.

  א' צעיר בן 37 נפגע בתאונת דרכים בשנת 2008, בגינה עבר קטיעה של הרגל מעל הברך ויקבל פיצוי בסך 5,000,000 ₪.

  תובע בן 40, עובד עירייה, קיבל בפשרה עם חברת הביטוח פיצוי בסך 3,200,000 ₪, עקב פגיעה בעמוד השדרה.

  דוגמאות לפיצויים בפסקי דין של לקוחותינו
  תיאור התיקסכום הפיצוי מחברת הביטוח
  פיצוי מחברת הביטוח לאחר תאונת דרכים בגין נכות אורתופדית של 50% ברגל וצלקות3,577,000 ₪
  נפגע פגיעות אורטופדיות בתאונת דרכים2,000,000 ₪
  קטיעה של הרגל מעל הברך כתוצאה מתאונת דרכים5,000,000 ₪
  נפגע מתאונת דרכים שגרמה לשברים בלסת וברגל והצריכה מספר ניתוחים3,500,000 ₪

  איך נקבעים פיצויים עקב תאונת דרכים?

  הרבה דברים לקוחות מתקשרים אליי לשאול אותי כמה פיצויים מגיעים לי? הרכב שלך טוטאלוס. הייתה תאונה נורא נורא קשה.
  אז קודם כל אני רוצה להסביר גובה הנזק שנגרם לרכב אינו מעיד דבר וחצי דבר על הפגיעה הגופנית שלי.
  לעיתים הרכב באמת נפגע קשות ואותו נפגע יוצא בנזקים קלים ביותר והפוך.

  הייתה לנו לקוחה שנפגע בתאונה קלה, הרכב נפל לתוך תעלה חצי מטר אף אחד ממש ברכב לא נפגע למעט היא.
  נגרמו לה שלוש חוליות שבורות בגב נקבעה לה נכות של 15% והיא קיבלה פיצוי של מאות אלפי שקלים.
  כך שהנזק שנגרם לרכב אינו יכול להעיד על הנזק שנגרם לאותו אדם והכל גם נורא נורא אינדיבידואלי.

  אותה פגיעה אצל שני אנשים שונים יכולה להביא לפגיעות משמעותיות, לנזק ארוך טווח לנכות משמעותית אל מול אדם שמשתקם נפלא ולא נגרמת לו נכות בסופו של דבר.

  גובה הפיצוי נגזר בהכרח מהנכות שנגרמת לי ומהנזק שנגרם לי, כשאנחנו מדברים על התיק שבו הפיצויים הם כוללים פיצוי לעתיד.
  כשמדובר בתיקים קטנים עם נזק שאינו משמעותי ואיננו לצמיתות, יכול אותו נפגע לקבל פיצוי של בן כמה אלפי שקלים לכמה עשרות אלפי שקלים.
  הדבר נגזר בעצם הפסד ימי עבודה שלו מההוצאות שנגרמו לו , בהפסד ההוצאות שלו בעין שהוא יכול להוכיח וכאב וסבל שלו לפי שיקול דעת .

  תאונות דרכים עם נכות

  בתיקים ללא נכות ניתן לקבל עבור כאב וסבל עד 18 אלף שקלים, וזאת בהתאם לנזק שנגרם ולכאב וסבל הממושך שסבל אותו אדם.
  כאשר אנו מדברים על פיצוי בתיק שבו יש נכויות משמעותיות הפיצויים כבר יכולים להיות משמעותיים ביותר לנוע בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, למיליוני שקלים והכל בהתאם לנכות שנקבעה לאותו אדם.

  איך קובעים נכות מתאונת דרכים?

  הנכות נקבעת למעשה על ידי מומחה בית המשפט. בתום שנה לתאונה ולפעמים אף יותר כאשר מדובר בנזקים משמעותיים וניתוחים מרובים שאותו אדם עובר אנחנו מגישים תביעה לבית משפט מומחים בהתאם לאותן פגיעות שנגרמו לאותו אדם.
  אם זה נוירולוגי אורטופדי פסיכיאטרי ועוד כאלה וכאלה נכויות ומומחים. הרופאים הם אלה שקובעים את הנכות והם אלה שקובעים את הצרכים של אותו אדם ובהתאם לכך נקבע גובה הפיצוי.

  אני יכולה לומר לכם ש-10 אחוזי נכות אצל דוגמנית שגרמה לה צלקת בפנים אל מול 10 אחוזי הנכות שנגרם לעובד הייטק עם נכות ברגל הם לא יקבלו את אותם פיצויים.
  היא תקבל קרוב לוודאי פיצוי הרבה יותר גבוהה משום שבסופו של יום הדבר הזה גרם לה לנכות תפקודית משמעותית .

  הנכות הרפואית היא לא המשמעותית. הנכות המשמעותית היא הנכות התיפקודית.

  כמה הקושי של אותו אדם אחר כך להשתכר ולעבוד בעבודה שלו כמה נזק שנגרם בפועל , כאשר אותו אדם לא יכול להוכיח נזק עתידי בשכר שנגרם לו בפועל הוא קיבל פיצוי גלובאלי לעתיד, אבל כשמדובר באדם שיש לו נזק חודשי בפועל שהוא יכול להוכיח אותו הוא יקבל פיצוי מלא עבור הנזק העתידי שלו , כך גם יקבל פיצוי בגין הפסדי פנסיה שם 12.5 אחוזים בגובה הפיצוי לעבר ולעתיד. אותו אדם שנפגע בתאונה זכאי לפיצוי בגין הוצאות רפואיות גם להעבר וגם לעתיד.

  שימוש בקנאביס רפואי לאחר פגיעה בתאונת דרכים

  חשוב לזכור שהיום כל הנושא של הקנאביס הרפואי שהולך ומתפתח לעומת המחירים הגבוהים שכל הזמן מאמירים.
  משום שיש תקינה חדשה למשרד הבריאות על גידול קנאביס מביאים להוצאות של מאות אלפי שקלים לנפגעי תאונות דרכים שזכאים לפיצוי הזה מחברת הביטוח. צריך להוכיח את הקשר הסיבתי אם על ידי מינוי מומחה בתחום הכאב ואם על ידי פנייה לביטוח לאומי כאשר מדובר בתאונת עבודה.

  יש גם נפגעים שזכאים להתאמות דיור משום שיש פגיעות כמו קטיעות, כיסאות גלגלים אביזרים שונים עזרת הזולת יש אנשים שצריכים לעזרה מרובה כי הם צריכים ממש עזרה כל יום כל שבוע. דברים אלה צריכים להוכיח אותם באמצעות קבלות באמצעות המלצות של רופאים. כל מה שנרצה לקבל אחר כך נצטרך להוכיח שהקטנו את הנזק על מנת שנוכל לקבל אותו ולכן אי אפשר היום לבוא ולהגיד אם יש לך 10 אחוזי נכות או אם יש לך 50 אחוזי נכות תקבל מיליון שקלים או תקבל 2 מיליון שקלים.
  הכל מאוד מאוד תלוי אותו אדם ונתוניו האישיים.

  להערכת סיכויי התביעה שלך והתנהלות נכונה מול חברת הביטוח כדי שנוכל להפוך את הלימון ללימונדה

  התקשרו למשרדינו אשמח לעזור ולייעץ לכם

  לקוחותינו, נפגעי תאונות דרכים קשות במיוחד כתבו לנו:

  "…אני לא מוצא את המילים שיביעו את הבעת התודה עבור כל מה שנעשה עבורי, אך בכל זאת אסיים ואומר שעבודתה, והשקעתה, ותמיכתה של ליאנה הייתה מעבר לכל ציפיותיי ועל כך אין ספור תודות מעומק הלב. .."

  "…היחס החם והאישי,הסבלנות להקשבה למצוקותיי גם מעבר לטיפול הענייני בתיק והאנושיות הצרופה שניחנתם בה עשו את ההבדל בין עורכי דין שרק מטפלים בעוד תיק של תאונה לבין משרד עורכי דין מעולה שמטפל במלוא המקצועיות בתיק המשפטי על הצד הטוב ביותר וגם תומך ומכיל את המצוקה והסבל הנלווים לפגיעה פיזית קשה. .."

  "…אין ספק שאתם עורכי דין נהדרים ומקצועיים אבל ובנוסף ולא פחות חשוב פשוט אנשים אמינים טובים מוסריים ואכפתיים הרבה מעבר למחויב ממכם מזלי הגדול שבחרתי בכם להיות נציגי בתביעה זאת. .."

  תודה על המלאכה החשובה והגדולה, תודה על מענה לכל היסוס ושאלה, תודה על החום, הנתינה, הסבלנות, תודה על עידוד בכל הזדמנות, עלי והצליחי בכל מעשה ידיך הברוכות, ראויה את למלוא חופן הברכות.
  המשיכי להפיץ טוב בעולם מעריכים ומוקירים אותך.

  לחצו כאן לקרוא מכתבי לקוחות נוספים

  מחפשים עו"ד תאונות דרכיםצרו עימנו קשר עוד היום.

  מאמרים בנושא תביעות נזקי גוף מתאונות דרכים

  פיברומיאלגיה לאחר תאונת דרכים

  פיברומיאלגיה לאחר תאונת דרכים

  איך תאונת דרכים קלה הסתיימה בפיצוי של 400,000 ₪ ?
  פציעות גוף שכיחות בתאונות אופנוע
  כיצד לבחור עו"ד מומחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ותאונות אופנוע
  תקציר כתבה בלוי יצחק - פיצויים לנהג בתאונה ללא רישיון
  תאונות דרכים, פיצויים וסרן שמועתי - עורכת הדין ליאנה חזין רביב
  צליפת שוט בתאונת דרכים
  מכת חשמל - תאונות דרכים עם אופניים חשמליים

  תאונות דרכים עם אופניים חשמליים

  רכבתם על אופניים חשמליים והייתם מעורבים בתאונה? האם חייבים לבטח אתכם בביטוח חובה? קראו את המדריך למדוושים מאת ליטל דוברוביצקי בשיתוף עו"ד ליאנה חזין רביב כפי שפורסם במדור ממון בידיעות אחרונות
  אושרה לכם נכות? תוכלו לתבוע כיום תובעים רבים לא יודעים כי עליהם להגיש תביעה בתוך 3 שנים מיום התאונה, להצעת החוק החדשה שאושרה אתמול בוועדת חוקה, חוק ומשפט חוק ההתיישנות יחול 3 שנים מיום שנקבעה הנכות. מאמר במדור שאלות ותשובות בידיעות אחרונות נכתב על ידי ליטל דוברוביצקי בסיועה של עורכת הדין ליאנה חזין רביב. -כותרת

  אושרה לכם נכות? תוכלו לתבוע

  כיום תובעים רבים לא יודעים כי עליהם להגיש תביעה בתוך 3 שנים מיום התאונה, להצעת החוק החדשה שאושרה אתמול בוועדת חוקה, חוק ומשפט חוק ההתיישנות יחול 3 שנים מיום שנקבעה הנכות.
  מי יפצה על הנזקים? נגרמו לכם נזקים בעקבות הסופה שפקדה את הארץ בסוף השבוע, את מי תוכלו לתבוע כדי לקבל פיצוי? והאם זהו כח עליון?

  מי יפצה על הנזקים אחרי הסערה?

  נגרמו לכם נזקים בעקבות הסופה שפקדה את הארץ בסוף השבוע? את מי תוכלו לתבוע כדי לקבל פיצוי? והאם זהו כח עליון? מדריך מיוחד לנפגעי הסופה לקוראי ממון של ידיעות אחרונות
  האוצר שוב ניסה לייעל אבל יצא ''מקלל''

  האוצר שוב ניסה לייעל אבל יצא "מקלל"

  בחוק ההסדרים החדש 2009-2010 נקבע כי מימון הטיפולים לנפגעי תאונות דרכים יועבר מחברות הביטוח לקופות החולים וזאת על פי החלטה 139 של הממשלה מיום 12.5.09. מדובר בכיסוי עבור טיפולים הכלולים בסל הבריאות, כאשר הטיפולים אשר אינם כלולים בסל הבריאות נשארו בידי חברות הביטוח.
  עורכי דין תאונות אופנוע ורכב דו גלגלי

  תאונות דרכים עם אופנוע

  סוגיות הקשורות בתאונות דרכים עם אופנוע שכל רוכב אופנוע צריך להכיר. כאשר רוכב אופנוע מבטח את האופנוע, יש לשים לב לביטוח החובה אותו רוכשים. תאונת דרכים עצמית ועוד
  תאונת דרכים במהירות אפס!
  תאונת דרכים ללא ביטוח חובה

  תאונת דרכים ללא ביטוח חובה

  האם אדם שנהג ברכב ללא רישיון נהיגה או ללא ביטוח חובה יכול להיות זכאי לפיצויים? מה קורה אם הנהג ו/או הבעלים של הרכב נפגע בתאונת דרכים ולרכב אין ביטוח?
  תאונות דרכים ונהיגה תחת השפעת אלכוהול

  תאונות דרכים ונהיגה תחת השפעת אלכוהול

  האם זוהי תאונה בכוונה אשר שוללת את הזכות לפיצויים? יחד עם ההחמרה בענישה ועבירה על חוקי התעבורה יכול נהג הנוהג תחת השפעת אלכוהול למצוא את עצמו בבעיה במידה והוא נקלע לתאונת דרכים כשהוא נוהג תחת השפעת אלכוהול
  תאונות דרכים ונזקי גוף

  תאונת דרכים וזכאות לפיצויים מקרנית כאשר הפוגע נעלם

  האם ניתן לקבל פיצויים מקרן הפיצויים קרנית כשהנהג הפוגע נעלם לאחר התאונה לאחר שכבר נכח במקום או שניתן היה לכאורה להשיג ממנו את פרטיו במועד התאונה? נכתב על ידי עו"ד ליאנה חזין רביב, משרד עו"ד רונן ברק ושות', עורך דין תאונות דרכים.
  זכאות נפגעי תאונת דרכים

  זכאות נפגעי תאונת דרכים

  אנשים אינם מודעים לכך, שעל פי החוק והפסיקה, גם תאונות לא שיגרתיות (התנגשות של רכבים או תאונה עצמית), יכולות להיחשב תאונת דרכים ולזכות בפיצוי על פי החוק.
  מה לעשות אם נפגעת בתאונת דרכים

  מה לעשות אם נפגעת בתאונת דרכים

  נפגעת בתאונת דרכים - מה עושים עכשיו? התקשר ודווח על התאונה לסוכן הביטוח בטלפון. יש לדווח על התאונה למשטרת התעבורה בעיר בו התרחשה התאונה.
  המדריך לנפגע בתאונת דרכים בעבודה ותאונות עבודה

  המדריך לנפגע בתאונת דרכים בעבודה ותאונות עבודה

  ההגדרה לתאונת עבודה מצויה בחוק הביטוח הלאומי אשר קובע כי תאונה עבודה הינה תאונה אשר אירעה לאדם תוך כדי עבודתו אצל מעסיק או מטעמו. תחת ההגדרה נכנסת כל הפעילות הקשורה לעבודה, כלומר תאונת דרכים בדרך למקום העבודה, או כל תאונה אחרת בדרך לעבודה, תאונה במהלך העבודה ותאונה בדרך הביתה שיכולה להיות לדוגמא, תאונת דרכים או נפילה.
  זכויות התביעה של נפגעי תאונות אופניים

  זכויות התביעה של נפגעי תאונות אופניים

  האופניים נחשבים רכב על פי פקודת התעבורה ואולם החוק אינו מחייב עריכת ביטוח חובה לאופניים, בניגוד לחובה לערוך ביטוח לרכבים ממונעים. בימים אלו, כאשר רכיבה על אופניים הינה טרנד ההולך וצובר תאוצה, גם לצרכיי ספורט, תחבורה יומיומית (בערים כמו תל אביב) וכיף עבור ילדים בכלל ובחופש בפרט, חשוב לדעת כי כל נושא הפיצויים של נפגעי תאונות אופניים הינה מורכבת ובעייתית.

  הופעות בטלוויזיה

  כתבות מעיתונים

  נפצעתם בתאונה? כך תדאגו לטיפול רפואי הולם
  כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין רונן ברק ושות' – אין להעתיק או לעשות שום שימוש בתוכן האתר ללא אישור מראש ובכתב.
  Binsted Digital
  דילוג לתוכן